pl-PL

Najprostsze wyjaśnienie wynajęcia namiotu – Część 3: dostawa i realizacjia

Zeltverleih-Mehlhose 27.09.2017

W poprzednich uwagach wyjaśniliśmy, co należy wziąć pod uwagę przed wynajmem namiotu lub hali oraz w jaki sposób odbywa się proces oferty i zamawiania. Objaśniliśmy już sposoby płatności i możliwości wyboru namiotów oraz jakie dodatkowe opcje macie Państwo w bieżącym okresie wynajmu. Jeśli wszystkie pytania zostały wyjaśnione i zaakceptowana nasza oferta, następuje dostawa i budowa Państwa nowego namio

Wymagania wstępne muszą być zgodne

Jeśli data dostarczenia i budowy jest ustalona, wszystko powinno odbywać się płynnie. Więc proszę się zatroszczyć o dobry dostęp do miejsca budowy zgodnie z wymaganiami zawartymi w naszej ofercie. W zależności od wielkości projektu budowlanego są używane do transportu samochody ciężarowe a, w razie konieczności, do montażu elementów hali są używane żurawie – więc drogi dojazdowe powinny być dostępne dla dużych pojazdów. Który rodzaj pojazdów i maszyn powinien być używany do akcji, i kto je udostępni, należy uzgodnić z wyprzedzeniem.

Proszę wziąć pod uwagę wystarczającą odległość od budynków przyległych do miejsca budowa za równo dla nowej hali lub namiotu i dla miejsca pracy i maszyn. Tu pomocne są juz istniejące plany przewodów rurowych biegnących pod placem budowy. Tym sposobem bezpiecznie można zakotwiczać namioty w ziemi. Po wykonaniu wszystkich przygotowań zaczyna się właściwa budowa.

W dwa tygodnie do nowego namiotu

Prefabrykowane elementy naszych hal i namiotów sprawiają, że ich budowa jest bardzo prosta i oszczędza czas. Elementy, składające się z pionowych stropów i kratownic dachowych, są wstępnie zmontowane na podłodze, a następnie muszą zostać wzniesione i połączone ze sobą za pomocą krokwi. Tak więc namiot rośnie kawałek za kawałkiem w długości do pełnej wielkości.

Mocowanie podłoża wykonywane jest za pomocą gwoździ naziemnych o długości do 150 cm, a na betonowych podłożach za pomocą kołków, którymi są umacniane panele podłogowe słupów. W razie gdy obie te możliwości nie mogą być zastosowane z powodu przeszkód w gruncie następuje obciążenie: ciężary, przyważnie betonowe, za których pomocą umacniamy panele podłogowe słupów. Nie powoduje to uszkodzenia podłoża - tutaj należy zwracać uwagę tylko na obciążenia punktowe (na przykład nad rurociągami w ziemi).

Jeśli podstawa namiotu jest ustawiona, przymocowana do podłoża i mocno połączone ze sobą następuje pokrycie ścian i dachu oraz montaż drzwi, bram i, w razie konieczności, okien. Jeśli zamówiono specjalne urządzenia i wyposażenia, takie jak oświetlenie, klimatyzacja lub elementy podłogowe, są one instalowane przy końcu montażu. Z przyjemnością podejmujemy się kompletnego montażu aż do ostatecznej dostawy.

Poniżej można obejrzeć przyśpieszone nagranie montażu namiotu:

Oczywiście czas trwania montażu zależy od wielkości namiotu - z doświadczenia możemy powiedzieć, że od zamówienia / zatwierdzenia zamówienia do końca realizacji projektu zwykle nie trwa dłużej niż 2 tygodnie. Nasze zespoły montażowe mają wieloletnie doświadczenie, nim dokładniej planowany i przygotowany projekt, tym sprawniej przebiega proces montażu.

Proszę zaufać naszym know-how, doradzamy w sposób kompetentny i obszerny, korzystajcie z naszej wizyty na miejscu. Dzięki temu szybko i bez stresu osiągniecie Państwo nowy namiot lub hale!