pl-PL


Pomoc z pomysłami
Namioty dla gmin

Wszystko co się liczy: Mieszkania awaryjne i usługi komunalne

Biorąc pod uwagę sytuację związaną z uchodztwem, instytucjonalizacja ludzi stała się jedną z najważniejszych kwestii dla wielu gmin i miast. Zachodzi potrzeba w szybkim tempie tworzenia miejsc zamieszkania. Dlatego są potrzebne, adaptacyjne i humanitarne rozwiązania z możliwością długoterminowego zamieszkania. Ale nawet w sytuacjach awaryjnych (np.: w ewakuacji w czasie powodzi lub alarmu bombowego) można szybko tworzyć nieskomplikowaną możliwość zakwaterowania regionalnie lub lokalnie, co musi być dostosowane zarówno do potrzeb osób poszkodowanych, a także pomocników. Tutaj można wykorzystać, szybko i niezawodnie, adaptacyjne namioty Wypożyczalni Namiotów Mehlhose.


Adaptacjia, odporność, komfort

Namioty awaryjne Wynajmu Namiot Mehlhose można budować bez zakotwiczenia a zatem są bardzo adaptacjne w wyborze lokalizacji. Konstrukcję możemy wykonywać szybko i bez uszkodzenia podłoża - nawet na asfalcie i nawierzchni. Te objekty mogą być wyposażone indywidualnie w osłony termiczne od wewnącz, ogrzewanie i wyposażenie podpodłogowe. Więc nadają się przy każdej pogodzie, porze roku i dla długoterminowego zakwaterowania osób - o powierzchni do 2000 metrów kwadratowych na namiot awaryjny. Dzięki modularnej rozbudowie namiotów w szerokości i wysokości można wybrać opcję stosowną do zmieniających się wymagań w odpowiednim czasie.

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować


Stahlhalle Industrie Logistik4

Hale ze stali

Niestandardowe zbudowany specjalnie do Państwa potrzeb i wymagań. Ekstremalne stabilność. Modułowy system budowy. Ogrzewania i klimatyzacji.

Hale ze stali
8

Hale termiczne

Idealne środowisko dla przemysłu i wymagań wrażliwych. Efektywne zużycie paliwa. Za każdym razem, dobry klimat.

Hale termiczne
Industriezelt Lagerzelt 1

Namioty przemysłowe i magazynowe

Szybko i elastycznie tworzyć dodatkowe magazyny i zakłady produkcyjne. Wytrzymałe. Ekonomicznie. Elastyczne.

Namioty przemysłowe i magazynowe