pl-PL


Innowacyjne. Produktywne. Elastyczne.
Namioty dla przemysłu i produkcji

Wszystko co się liczy: Hale konstrukcji lekkiej i namioty

Wynajem namiotów Mehlhose wspiera firmy w krótkim czasie miejscem dla projektu budowlanego. Niezależnie od tego, czy Państwo potrzebuje krótkoterminowej zdolności lub długoterminowego rozszerzania magazynu, nasze hale konstrukcji lekkiej i namioty spełniają wymagania w każdym przypadku. Na życzenie możemy doradzić w projektach i planowaniu i wspierać Państwo naszym doświadczeniem od stopniowego wprowadzania do montażu przez wyspecjalizowany i doświadczony zespół. Przy tym możecie Państwo korzystać z istniejącej statycznej ekspertyzy naszych produktów. Aby zaoszczędzić cenny czas w realizacji projektu i obniżce kosztów.

Renowacja, rozszerzenie, nowa konstrukcja

Firmy handlowe korzystają z naszych hal, na przykład, jako tymczasowy magazyn lub powierzchnie handlowe w trakcie renowacji, aby kontynuowć i utrzymać swoją działalność handlową. Hale i namioty wykorzystywane w tym celu są opcjonalnie ogrzewane i dlatego mogą być również używane w zimnych porach roku. Elementy podłogowe mogą być obciążone do 800kg/mq i dlatego są idealne do kompleksowej prezentacji towarów. Sprzedaż sezonowa artykułów (artykuły urlopowe , oferty świąteczne, itp.) może się odbywać i zakończyć szybko i łatwo bez komplikacji.

Przedsiębiorstwa (np. z branży motoryzacyjnej) tworzą w okresach szczytowych zleceń za pomocą naszych hal dodatkowe miejsce do wyprodukowania lub pszechowania towaru. W tym są wykorzystywane hale konstrukcji lekkiej lub ze stali aby chronić czułe i wrażliwe urządzenia i cenne systemy. Proponujemy, na przykład, tymczasowe obiekty do produkcji w których można np. piaskować i lakierować lub spawać z zachowaniem przepisów przeciwpożarowych w zakresie odporności ogniowej.

Planuje Państwo nowy projekt budowlany w Waszej firmie, oferujemy rozwiązania dla tymczasowego zadaszenia. Więc w fazie budowy Państwa projekt jest ochroniony przed wpływem działań atmosferycznych. Naszymi halami konstrukcji lekkiej, oferujemy ekonomiczną alternatywę dla nowych projektów budowlanych lub długoterminowych trwałych rozszerzań pojemności. Towarzyszymy Państwu na życzenie od początkowej fazy planowania do przekazania kluczy do gotowego projektu.pytania na temat Namioty dla przemysłu i produkcji?

KONTAKT Z NAMIPoniższe produkty mogą Cię zainteresować


Stahlhalle Industrie Logistik4

Hale ze stali

Niestandardowe zbudowany specjalnie do Państwa potrzeb i wymagań. Ekstremalne stabilność. Modułowy system budowy. Ogrzewania i klimatyzacji.

Hale ze stali
8

Hale termiczne

Idealne środowisko dla przemysłu i wymagań wrażliwych. Efektywne zużycie paliwa. Za każdym razem, dobry klimat.

Hale termiczne
1

Namioty handlowe

zapewnić nieprzerwane działanie handlowym. Zastosowanie modułowy. Indywidualna koncepcja przestrzeni. Pełni klimatyzowanych.

Namioty handlowe