pl-PL


Pomoc. Ochrona. Magazyn.
Namioty dla wojska i organizacji harytatywnych

Wszystko co się liczy: Szpitale polowe, serwisy medyczne, warsztaty mobilne

Różne organizacje harytatywne lub wojskowe, zarówno w czasie pokoju jak i w kryzysie, w kraju i za granicą często działają w warunkach ekstremalnych. W celu zapewnienia zdolności operacyjnej w dowolnym momencie, Wynajem Namiot Mehlhose oferuje hale namiotowe i namioty dla różnych wymagań i zastosowań. Usługi medyczne, na przykład w czasie dużych imprez, potrzebują lokalnie mobilne namioty dla rannych. Strażacy i inne organizacje humanitarne często potrzebują odpowiednich miejsc do realizacji akcji ratowniczej. Przy czym w centrum uwagi stoi bezpieczne przechowywanie wymaganego sprzętu, klimatyczne aspekty i obsługa rannych. Personel obsługujący również wymaga odpowiedniego i bezpiecznego zakwaterowania.

Wynajem Namiot Mehlhose wspiera organizacje wojskowe szczególnie w renowacji lub konsolidacji baz. W tym wypadku namioty są wykorzystywane jako mobilne warsztaty lub tymczasowe hale garażowe jako przechowalnie dla maszyn i urządzeń w czasie zimy. Ale i w „pokojowych” czasach nasze namioty i hale mogą być używane na targach i wystawach, do zaprezentowania osiągnięć i możliwości danej organizacji.


Elastyczne, solidne, niezawodne

Hale namiotowe i namioty z Wynajem Namiotów Mehlhose obejmują powierzchnię do 500 metrów kwadratowych. Namioty mogą być wyposażone w podłogę wilkiego obciążenia a ściany mogą być wyposażone w stałą lub elastyczną obudowę. W każdym przypadku, solidna budowa i profesionalne zakotwienie gwarantuje wysoki stopień stabilności. Niezawodny montaż jest gwarantowany dzięki naszemu doświadczeniu, nawet w trudnych warunkach. Używane przez nas materiały i elementy są zawsze wysokiej jakości i gwarancją na solidność i niezawodność. pytania na temat Namioty dla wojska i organizacji harytatywnych?

KONTAKT Z NAMIPoniższe produkty mogą Cię zainteresować


Stahlhalle Industrie Logistik4

Hale ze stali

Niestandardowe zbudowany specjalnie do Państwa potrzeb i wymagań. Ekstremalne stabilność. Modułowy system budowy. Ogrzewania i klimatyzacji.

Hale ze stali
8

Hale termiczne

Idealne środowisko dla przemysłu i wymagań wrażliwych. Efektywne zużycie paliwa. Za każdym razem, dobry klimat.

Hale termiczne
Industriezelt Lagerzelt 1

Namioty przemysłowe i magazynowe

Szybko i elastycznie tworzyć dodatkowe magazyny i zakłady produkcyjne. Wytrzymałe. Ekonomicznie. Elastyczne.

Namioty przemysłowe i magazynowe