pl-PL


Wszystko co się liczy: budowa budynków, podziemna (budowa rurociągów), budowa dróg i sanitaryzacja
Rozwiązania na budowę namiotów dla branży budowlanej i na budowę

budowa budynków, podziemna (budowa rurociągów), budowa dróg i sanitaryzacja

Branża budowlana często sprawia szczególne wymagania w zakresie wysokiej elastyczności i szybkim czasem reakcji swoich dostawców i partnerów. Wynajem Namiotów Mehlhose jest sprawdzonym partnerem firm budowlanych o różnych specyfikacjach, z tego powodu oferujemy odpowiednie namioty i hale. Czy budowy sukcesywnie postępujące na budowach podziemnych lub drogowych, czy skomplikowane restaurowanie budynków z wrażliwych materiałow lub ochrona budowy przed działaniem atmosferycznym dłógotrwających budów – to namioty i hale firmy Wynajem Namiotów Mehlhose zapewniają odpowiednie rozwiązania. W obec tego możemy zapewnić, że wysokie wymagania dotyczące budowy pod względem trwałości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów użytych są stale spełnione. W ten sposób zapewniamy ważną ochronę pracowników i bezpieczeństwo Państwa projektu.

Namioty przemysłowe oferują mobilność, bezpieczeństwo i wydajność

Szczególnie w budowie dróg, mostów lub torów: w projektach mobilnych i krytycznych czasowo, istnieją konkretne kryteria aby zrealisowć skutecznie projekt budowy. Wybierając rozwiazania jakie proponuje firma Wynajem Namiotów Mehlhose stoicie Państwo po bezpiecznej stronie. Jest to ważne szczególnie w odniesieniu do budów sukcesywnie postępujących lub gdy potrzebna jest ochrona budowy przy użyciu odpowiedniego namiotu, który jest szybko montowany i demontowany, bez zagrożenia dla bezpieczeństwa i jego trwałości. Przy długotrwałych lub statycznych projektach o wysokich wymaganiach (np. odporność przeciwogniowa przy intensywnym spawaniu, piaskowanie lub lakierowanie), zalecamy przede wszystkim wykorzystanie odpowiednich hal – o konstrukcji lekkiej lub ze stali. Dla produktów z Wynajmu Namiot Mehlhose są dostępne, wymagane do planowania budowy i odnosnie bezpieczeństwa budowy, odpowiedne dowody statyczne i TÜV. Chętnie służymy Państwu doradztwem w fazie projektowania wedłóg Państwa życzenia i podejmujemy z naszym doświadczonym zespołem dostawę lub instalację hal.pytania na temat Rozwiązania na budowę namiotów dla branży budowlanej i na budowę?

KONTAKT Z NAMIPoniższe produkty mogą Cię zainteresować


Stahlhalle Industrie Logistik4

Hale ze stali

Niestandardowe zbudowany specjalnie do Państwa potrzeb i wymagań. Ekstremalne stabilność. Modułowy system budowy. Ogrzewania i klimatyzacji.

Hale ze stali
8

Hale termiczne

Idealne środowisko dla przemysłu i wymagań wrażliwych. Efektywne zużycie paliwa. Za każdym razem, dobry klimat.

Hale termiczne
9

Namioty budowlane

Elastyczny, łatwo i szybko montowane i demontowane. Optymalna ochrona przed wpływami atmosferycznymi. Zabezpieczenie przed kradzieżą i wandalizmem.

Namioty budowlane
7

Namioty ekologiczne

Przewiewny być zamknięte. Śluzy dla osób i pojazdów. Ochrona przed czynnikami atmosferycznymi, zimnem i wilgocią. Kotwica wolne instalacji.

Namioty ekologiczne
7

Namioty renowacyjne

Chroni wrażliwe materiały budowlane lub struktury budynku. Idealne dla środowisk kosmicznych ograniczone. Krytyczny czas pracy każdego dnia i pory roku.

Namioty renowacyjne